Tev jābūt Imanta Dakša un Mr. Myster kopprojekta prezentācijā - tas būs kas vienreizējs!

Raksta attēls - Tev jābūt Imanta Dakša un Mr. Myster kopprojekta prezentācijā - tas būs kas vienreizējs! Ekrānšāviņš

26.09.2017 / Parmuziku.lv

Mākslas telpā "Mala" notiks ekspresīvā dziesminieka Imanta Dakša un elektroniskās mūzikas mākslinieka Mr. Myster kopprojekta "The Bubble Gum expLOTION" pirmā uzstāšanās.

Pasākumu 30. septembrī plkst. 21.00 atklās Mr. Myster elektroniskās mūzikas sets, kas turpināsies ar "The Bubble Gum expLOTION" performanci un tiks noslēgts ar Imanta Dakša solo koncertu.

Pop-elektroniskās mūzikas apvienība "The Bubble Gum expLOTION" Latvijas mūzikas dzīvē vēlas iezīmēt relatīvi neskartu lauku - izaicinošu erotiku savienojumā ar inteliģenci. Projektā ir apvienojušies divi pavisam dažādu žanru mūziķi – Imants Daksis (vārdi, mūzika, vokāls), kas plašāk zināms kā dziesmu rakstnieks un solo mākslinieks, un Matīss Runtulis jeb Mr. Myster, kurš ikdienā nodarbojas ar elektroniskās mūzikas radīšanu un skaņu režiju, bet šajā projektā darbojas kā producents. Koncertā abiem mūziķiem uz skatuves pievienosies Anna Kalnā.

Pagaidām apvienība "The Bubble Gum expLOTION" ir publicējusi divus singlus: Es būšu tavs vergs - poētisku atsauci uz ikonisko 90. gadu televīzijas reklāmu, kas pavisam jauno kapitālisma sabiedrību mudināja atbrīvot savu seksualitāti un slēptākās dziņas, un singlu Saldējums, kas tēlaini stāsta par šķiršanās smeldzīgo romantiku un viegluma sajūtu.

Pasākuma programmu veidos Mr. Myster elektroniskās autormūzikas sets, "The Bubble Gum expLOTION" performance un noslēgumā – Imanta Dakša solo koncerts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!