Ventspilī notiks "Muzikālā Banka 2016" apbalvošanas ceremonija

Raksta attēls - Ventspilī notiks "Muzikālā Banka 2016" apbalvošanas ceremonija Publicitātes foto

16.01.2017 / Parmuziku.lv

21. janvārī, Olimpiskajā centrā "Ventspils" notiks Latvijas Radio 2 pop dziesmu aptaujas "Muzikālā Banka 2016" apbalvošanas ceremonija. Pasākuma tiešraidi no plkst.19:00 varēs vienlaicīgi dzirdēt Latvijas Radio 2 un vērot LTV 1. Visi finālisti uzstāsies koncerta pirmajā daļā un pēc tam tiks izsludināts telefonbalsojums, kam būs 50% iespēja izmainīt gada vērtīgāko dziesmu secību.

Koncertšova otrajā daļā ar īpaši ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem uzstāsies "Muzikālās Bankas" eksperti – Boriss Rezņiks, Viktors Lapčenoks, Mārtiņš Brauns, Uldis Marhilevičs, Jānis Lūsēns, Jānis Apeinis, Mārcis Auziņš, Dināra Rudāne, Ozols, Normunds Rutulis un citi.

Lai aktivizētu klātesošo skatītāju līdzdalību, visi koncerta apmeklētāji piedalīsies zibakcijā, un tiek aicināti ņemt līdzi atslēgas, ar kurām simboliski tiks atslēgts Muzikālās bankas seifs.

Aptaujas noslēguma ceremonijas vizuālās idejas pamatā ir kontrasti, kas atainosies gan scenogrāfijā un tērpos, gan caurvijoties pasākuma norisē. Pirmā daļa tiks veidota melnbaltajā stilistikā, otrā daļa – krāsu pasaule. Lai to paspilgtinātu, vairākiem numuriem piesaistīti laikmetīgās dejas dejotāji  un ritma apvienība "Pulsa efekts".

Improvizētajā radio studijā, kas šoreiz atradīsies skatītāju zālē, darbosies Baiba Palkavniece, savukārt, uz skatuves pasākumu vadīs aktieris un mūziķis Kristaps Rasims. Visi finālisti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas balvas. Pārsteiguma balvas saņems arī tie mūziķi, kuri būs ieguvuši augstākās atzīmes Muzikālās Bankas ekspertu un pašu Muzikālās  Bankas mūziķu vērtējumos.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!