Trompetista Pītera Evansa koncertu Ventspilī ievadīs “Mona de Bo”

Raksta attēls - Trompetista Pītera Evansa koncertu Ventspilī ievadīs “Mona de Bo” Publicitātes foto

07.02.2017 / Parmuziku.lv

10. martā Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” gaidāmo amerikāņu džeza un improvizētās mūzikas trompetista Pītera Evansa (Peter Evans) koncertu ievadīs ģitāras un bungu duets “Mona de Bo”.

“Mona de Bo” ir eksperimentālās mūzikas duets, kas pētošā lauka darbā, instrumentu muzikālās valodas izzināšanā un mūziķu iekšējo dinamiku sapludinājumā tiecas radīt paliekošu cilvēciskās esības tvērumu. Vienpadsmit gadu laikā “Mona de Bo” izdevuši četrus albumus roka, drone, experimental, slow-core žanros. Grupa nereti pievēršas brīvai improvizācijai, uzaicinot domubiedrus. Gatavojoties jauna ieraksta izdošanai, Ventspilī “Mona de Bo” spēlēs savā pamatsastāvā — Edgars Eihmanis (bungas) un Edgars Rubenis (ģitāras, elektronika).

Jau ziņots, ka 10. martā Ventspilī savu pirmo un vienīgo koncertu Baltijas valstīs sniegs viens no ievērojamākajiem amerikāņu jaunās mūzikas pārstāvjiem, trompetists Pīters Evanss.

Biļetes uz Pītera Evansa un “Mona de Bo” koncertu 10. martā teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē nopērkamas “Biļešu Serviss” tīklā. Tikai pirmās 30 biļetes pieejamas par īpašu cenu – 5.50 EUR.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!