Kas jauns Robertam Pētersonam?

Raksta attēls - Kas jauns Robertam Pētersonam? Publicitātes foto

21.03.2017 / Parmuziku.lv

Lai prezentētu jaunāko dziesmu "Tevis dēļ” un pastāstītu par savām aktualitātēm, 21.martā Latvijas Radio 2 raidījumā Muzikālā Banka bija ieradies mūziķis Roberts Pētersons.

Nozīmīgākais mūziķa jaunums ir dziesma " Tevis dēļ”. Roberts stāsta, ka tas ir bija klavieru skaņdarbs, kas pēc ilgāka laika nu ir pabeigts. Dziesmas vārdu autore ir Mārtiņa Freimaņa fonda dibinātāja Maija Kalniņa, mūzikas autors ir viņš pats.

Raidījuma laikā viņš atklāja, ka aktīvi strādā pie jaunā mini albuma. Tajā būs četras dziesmas. Paralēli aktīvajai darbībai mūzikā, Roberts uzsācis studijas Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur mācās skaņu režisora profesiju.

Ciemojoties raidījumā Roberts Pētersons izpildīja Kārļa Būmeistera rakstīto dziesmu "Man pieder ļoti daudz".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!