Uģim Jēkabsonam jaunākā dziesma “Ieslidini” tapusi sadarbībā ar Oskaru Deigeli

Raksta attēls - Uģim Jēkabsonam jaunākā dziesma “Ieslidini” tapusi sadarbībā ar Oskaru Deigeli

02.04.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķis, Uģis Jēkabsons, kurš, laiku pa laikam, iepriecina savu klausītājus ar savām dziesmām, arī šajā pavasarī klausītājiem piedāvā savu jaunāko veikumu “Ieslidini”, kurš tapis sadarbībā ar Oskaru Deigeli.

Šāda kopdarba tapšana nav nejauša, jo Uģis jau vairāku gadu garumā sadarbojas ar Oskaru, veidojot aranžijas Oskara dziesmām, arī Oskars pirms tam ir iedziedājis vairākas Uģa kompozīcijas.

Kā stāsta pats Uģis, ņemot vērā lielo vārdu daudzumu šajā skaņdarbā, sākumā šo dziesmu bija plānots piedāvāt citiem izpildītājiem – hiphopa māksliniekiem, kas ar to veiksmīgi varētu tikt galā, bet galu galā palikām pie šāda varianta – rečetatīva, kas mūsdienu mūzikā netiek pārāk plaši izmantots.

Mūzikas autors, kā arī visus instrumentus šajā skaņdarbā iespēlējis ir pats Uģis, bet vārdu autors ir Māris Neilands, ar kura vārdiem izdoti arī iepriekšējās Uģa dziesmas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!