Industrijas Ziņas

Slēptā kamera: Intars Busulis izjoko t/p "Alfa" apmeklētājus

Raksta attēls - Slēptā kamera: Intars Busulis izjoko t/p "Alfa" apmeklētājus

15.02.2018 / Parmuziku.lv

Un mēģina pārliecināt nobalsot par "Nākamā pietura depo"

“Zelta Mikrofons” balsojumā par “Alfas Gada dziesmu” šobrīd līderpozīcijās ir “Bermudu Divstūris” ar “Zaudējam brāli”, “Prāta vētras” dziesma ”Tevis dēļ”, bet par trešo vietu notiek sīva sacensība. Iespējams, pēc šī notikuma balsu samērs mainījies.

Par Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominācijā Alfa Gada dziesma izvirzītajiem darbiem vēl var pagūt nobalsot līdz 25. februārim t/p “Alfa”. Turklāt - balsojot, izdarīsi labu darbu, jo katra nominācijas laureātam veltītā balss tiks ieskaitīta kā ziedojums mūziķu atbalsta fondam “Līdzskaņa”.

Nobalsot par savu mīļāko dziesmu var, iepērkoties tirdzniecības parkā “Alfa” un saņemot žetonu, ar kuru jādodas uz balsošanas stendu pie informācijas centra vai Rimi kasēm. Šogad nominācijai Alfa Gada dziesma izvirzītas šādas dziesmas (alfabēta secībā):

1. “Atbalss” -  “Musiqq”
2. “Frāzes” – “Labvēlīgais tips”
3. ”Kilometriem tālu” – “Carnival Youth”
4. “Mēs pārejam uz tu” -  Aija Andrejeva un Alex
5.” Nākamā pietura - depo” – Intars Busulis
6.” Pa ceļam” – Dons
7.” Tevis dēļ” – “Prāta vētra”
8. “Visa par daudz” -  “Instrumenti”
9. “Vēl augstāk” -  MESA (piedaloties Renāram Kauperam un Arstarulsmirus)
10. “Zaudējam brāli” – “Bermudu divstūris”.

Tautas balsojumā izvirzīto dziesmu varēs uzzināt “Zelta Mikrofons” svinīgajā ceremonijā, kas notiks 27. februārī Dailes teātrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!