Oskars Deigelis, Patriks Peterson un Kaspars Ansons izdod dziesmu “Parā’ man!”

Raksta attēls - Oskars Deigelis, Patriks Peterson un Kaspars Ansons izdod dziesmu “Parā’ man!”

27.11.2020

Klausītāju vērtējumam tiek nodota vēl viena dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” 6. sesijas laikā radīta dziesma. Singlu “Parā’ man!” radījuši mūziķi Oskars Deigelis, Patriks Peterson (Elviss Patriks Pētersons) un producents Kaspars Ansons.

“Lai gan dziesma pauž nostaļģiskas pastaigas laikā izjustu pārdzīvojumu (esot nedaudz jautrākā prātā) par to, ka viss ir beidzies, tai nav pārlieku “dziļas” nozīmes. Tā ir vairāk par pozitīvām sajūtām, par cerību, ka viss vēl var mainīties. Es gribētu, lai šī dziesma cilvēkos izraisa prieku un vēlmi dejot,” stāsta Patriks.

Dziesma tapa dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” ietvaros, kas notika šā gada augustā. Komandas dalībnieki skaņdarbu radīja vienas dienas laikā, tikai no rīta uzzinot savu konkrētās dienas kolēģu vārdus. “Sadarbība bija organiska, un bez liekas vilcināšanās mums izdevās noķert pareizo sajūtu gan strādājot, gan domājot par dziesmas skanējumu. Katram komandas ietvaros bija savs uzdevums, taču dziesmu radījām kopīgi, radot melodiju, un domājot par tās kopējo noskaņu un virzienu, kurā vēlamies doties. Es lielākoties uzmanību pievērsu dziesmas tekstam, Kaspars – aranžēšanai, bet Patriks dziesmas izpildīšanai,” atklāj Deigelis.

“Jāatzīst, ka projekta tapšanas dienā, ierodoties ieraksta telpā, mana vīzija bija pavisam cita. No rīta, braucot mašīnā, lija lietus, nebiju izgulējies un pie sevis nodomāju: “Šodien gan es gribētu iedziedāt kaut ko melanholisku, akustisku, emocionālu.” Toties līdzko mūsu dinamiskā trijotne pirmo reizi sanāca vienā telpā, darba process aizveda pavisam citā virzienā. Vēl šodien atminos, kā vēl pāris minūtes pirms dziesmas nodošanas to klausījāmies, atgāzušies katrs savā istabas stūrī, visi saskatījāmies un bez vārdiem sapratām – ir hits! Esmu gandarīts par mūsu veikumu. Šis man bija kas jauns - gan žanrs, gan arī tapšanas process “RIGaLIVE” ietvaros,”  stāsta Patriks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!