Somu pop sensācija ALMA izdod jaunu singlu "Cowboy"

Raksta attēls - Somu pop sensācija ALMA izdod jaunu singlu "Cowboy" Publicitātes foto: interviewmagazine.com

13.10.2018 / Parmuziku.lv

Pēc intensīvas, koncertiem bagātas vasaras, uzstājoties daudzos festivālos (Reading & Leeds Festival, Flow, Queens of Pop, Longitude, Open’er, Ruisrock, The Great Escape u.c.), Somu popmūzikas sensācija ALMA izdod jaunu singlu.

Dziesma “Cowboy” ir pirmais singls no dziedātājas gaidāmā debijas albuma, kura izdošana plānota 2019. gadā. Dziemas vārdu un teksta autore ir pati Alma, ar palīdzību no tādiem smagsvariem kā Justin Tranter (Gwen Stefani, Justin Bieber), Sarah Hudson (Nicki Minaj, Ariana Grande, Halsey) un BloodPop (HAIM, Grimes).

Cowboy ir līdz šim visatklātākā Almas dziesma:

Kad pirmo reizi pametu mājas un devos uz Losandželosu, jutos nobijusies, pasaule likās pārāk liela priekš manis. Vajadzēja ilgu laiku, lai es saprastu, kas esmu un ko gribu pateikt. Kā jau Somi, mēs esam ļti rezervēti un arī es baidījos atklāties. Palīdzēja alter ego, radītais tēls – Cowboy.

Almas izdotais  EP “Dye My Hair” ātri guva pozitīvu kritiķu niovērtējumu,  singli “Chasing Highs” & “Phases” FT French Montana (ekskluzīvs dziedātājas Charli XCX režisētais video), 2018 mixtape "Heavy Rules" kopā devis Almai vaiāk kā 350 miljonus apvienoto Spotify klausījumus un iespēju nonākt iTunes topa virsotnē. Nesen ALMA saņēma  BBC Music Sound of 2018 novērtējumu, MTV EMA balvu “Labākā Somu izpildītāja” un VEVO DSCVR  - “Mākslinieks, kuru jāredz.”. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!