Keitijai Perijai iznācis jauns singls “Bon Appetit”

Raksta attēls - Keitijai Perijai iznācis jauns singls “Bon Appetit” Publicitātes foto

28.04.2017 / Parmuziku.lv

Keitijas Perijas jaunais singls “Bon Appetit” ir vēstnesis no gaidāmā albuma. Singlā piedalās Atlantas hip hop trio Migos. “Bon Appetit” autori, līdzās Perijai, ir Makss Martins (Max Martin), Šellbeks (Shellback), Oskars Holters (Oscar Holter), Ferrass Alkaisi (Ferras Alqaisi), kā arī Migos.

Šīs nedēļas sākumā Keitija Perija savos sociālajos tīklos dalījās ar ķiršu pīrāga recepti un ziņu: “Uzcep man ķiršu pīrāgu un tiksi pie pārsteiguma!”. Fani visu nedēļu, izmantojot Keitijas recepti, cepa ķiršu pīrāgus, savukārt, šodien saņēma pārsteigumu – ilgi gaidīto singlu “Bon Appetit”.

Keitijas iepriekšējais singls “Chained to the Rhythm” strauji kāpa pa topu kāpnēm un Apvienotajā Karalistē kļuva par spēlētāko hitu pēdējā gada laikā. Singls sasniedza topu virsotnes arī Baltijas valstīs, Austrālijā, Vācijā, Itālijā, Spānijā un daudzās citās valstīs.

 10 gadu laikā Capitol Records pārdevis vairāk kā 40 miljonus Keitijas Perijas albumu, vairāk kā 125 miljonus singlu, savukārt, Keitijas mūzika straumēta vairāk kā 18 miljardus reižu! Perijai ir visvairāk sekotāju Twitter tīklā pasaulē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!