Kima Kardašjana kaislīgi laistās ar pienu jaunākajā Fērdžijas videoklipā

Raksta attēls - Kima Kardašjana kaislīgi laistās ar pienu jaunākajā Fērdžijas videoklipā Ekrānšāviņš

04.07.2016 / Parmuziku.lv

Fērdžija laidusi klajā savu jauno videoklipu "M.I.L.F. $," kurā redzamas arī slavenību māmiņas, piemēram, Kima Kardašjana, Siara un citas.

Fērdžijas jaunais videoklips "M.I.L.F. $" jeb šajā gadījumā "M.I.L.F." apzīmē "Moms I'd like to follow" ir pirmais singls kopš 2014. gada singla "L.A. Love (La La)."

"M.I.L.F. $" tiks iekļauts jaunajā mini albumā "Double Douches", kas ir viņas pirmais solo albums kopš 2006. gada izdotā "The Duchess." 

Dziedātājas jūsmo par video tapšanu socialajā tīmeklī Twitter.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!