Noklausies somu sensācijas ALMAS jauno singlu

Raksta attēls - Noklausies somu sensācijas ALMAS  jauno singlu Ekrānšāviņš

30.10.2016 / Parmuziku.lv

Somu izpildītāja ALMA savu popularitāti ieguva 17 gadu vecumā, piedaloties Somu "IDOLS FINLAND" šovā, kurā ieguva piekto vietu.

ALMA savu karjeru turpina spoži - singli "Karma" un "Bonfire" (with DJ Felix Jaehn) ieguva plašus panākumus.  ALMA ir atgriezusies ar jaunu dziesmu -  "Dye My Hair" un EP četru dziesmu albumu. 

Dziesmas "Dye My Hair" ievadvārdi ir ” I’m not the kind of girl/to keep her voice unheard” - kas spilgti raksturo kāda ir pati ALMA, noteikti šeit uz ilgu palikšanu un nepaliks neievērota! 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!