Šodien Rīgā uzstāsies ekscentriskā mūzikas grupa no Izraēlas - "SHTUBY”

Raksta attēls - Šodien Rīgā uzstāsies ekscentriskā mūzikas grupa no Izraēlas - "SHTUBY” Publicitātes foto

23.03.2017 / Parmuziku.lv

Ceturtdien, 23. martā mūzikas klubā “Nabaklab” uzstāsies vizuāli un muzikāli krāšņā grupa no Izraēlas, „SHTUBY”. Koncerts Rīgā atklās grupas pavasara koncerttūri, kas turpināsies dažādās Eiropas pilsētās.

"SHTUBY" savu radošo darbību raksturo kā avangarda projektu, kurā saklausāmas fankmūzikas, pasaules tautu mūzikas, džeza un grūva saspēle, tomēr žanru robežas grupa daudzkārt šķērso pat vienas dziesmas ietvaros. Sācies kā viena mūziķa solo projekts, pašreiz "SHTUBY” uzstājas paplašinātā sastāvā kopā ar četriem grupas biedriem. Līdzās elektroniskās mūzikas iedvesmotiem eksperimentiem, koncertos grupas dalībnieki aizraujas ar daudzveidīga mūzikas instrumentu klāsta (klarnete, teremīns, perkusijas, flautas) izmantošanu.

Skaņdarbi nereti klausītājos rada sajūtu, it kā viņi viena šīs grupas koncerta ietvaros klausītos vairāku grupu uzstāšanos. Par "SHTUBY” uzticību radošajai brīvībai un prasmēm radīt neaizmirstamus iespaidus varēja pārliecināties arī starptautiskā mūzikas un mākslas festivāla "Laba Daba” apmeklētāji 2016. gadā, kad grupas mūziķi sarīkoja jestru ballīti uz skatuves. 23. marta koncerts būs grupas atgriešanās pie Latvijas klausītājiem.

Koncerta sākums plkst. 21.00. Ieejas maksa no 3 līdz 7 EUR, iepriekšpārdošanā ticketshop.lv

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!