Jozefa van Visema koncerts Rīgā pārcelts uz Janvāri

Raksta attēls - Jozefa van Visema koncerts Rīgā pārcelts uz Janvāri Publicitātes foto

02.12.2018 / Parmuziku.lv

Uz 12. janvāri pārcelts Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā paredzētais Nīderlandes komponista un lautista Jozefa van Visema koncerts.

Jozefs van Visems ir nīderlandiešu avangarda komponists un baroka lautas meistars. Viņa mūzika ir nepārblīvēta un tieša, reizē hipnotiska un melodiska, kas "cieņpilni ievelk klausītāju transcendentālā stāvoklī un liek katram palēnināt mūzikas klausīšanos kā individuālu pieredzi." Van Visems nepaguris koncertē dažādās pasaules vietās, vairākkārt viesojoties arī Baltijas valstīs, un lasa lekcijas par lautas "atbrīvošanas" tēmu.

Beidzamajos gados, darbojoties duetā ar kulta kinorežisoru Džimu Džārmušu (Jim Jarmusch), ir izdoti vairāki studijas ieraksti. Turklāt 2013. gadā par abu komponēto mūziku Džārmuša filmai Only Lovers Left Alive Jozefs van Visems saņēma Kannu kinofestivāla konkursa balvu par labāko filmu skaņas pavadījumu.

Savas radošās karjeras laikā viņš ir sniedzis vairāk kā tūkstoti koncertu visā pasaulē, to skaitā prestižajos festivālos All Tomorrow's Parties un Primavera Sound. Novembrī Beļģijas izdevniecības Consouling Sounds paspārnē klajā nāca Jozefa van Visema jaunais autormūzikas albums We Adore You, You Have No Name.

Biļetes uz koncertu 12. janvārī Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā (Ģertrūdes ielā 101A, iekšpagalma mājā) nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā - TicketShop.lv. Biļešu cena šobrīd – EUR 15. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

Vairāk informācijas par mākslinieku viņa mājaslapā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!