Singapūras Satīns izdod ilgi gaidīto debijas albumu

Raksta attēls - Singapūras Satīns izdod ilgi gaidīto debijas albumu Andris Zieds

19.06.2017 / Parmuziku.lv

Aizvadīto nedēļas nogali ar ballīti uzsāka pašmāju repa grupa Singapūras Satīns, kas īpašā gaisotnē prezentēja savu debijas albumu “Iespēja Viena”.

 Pasākums norisinājās uz pasažieru kuģa “Liepāja”, kas šūpojās un kursēja pa Daugavas viļņiem. To apmeklēt bija lemts tikai aptuveni 100 personām, no kurām lielākā daļa bija grupējuma draugi un atbalstītāji.

“Mēs gribam pateikties pilnīgi visiem, kuri ar mums nosvinēja šo nozīmīgo notikumu. Satīns vienmēr cenšas atrast jaunus veidus, kā pārsteigt fanus un klausītājus, tāpēc tā vietā, lai iet uz klubu, mēs likām klubam nākt pie mums,” par muzikālo ballīti vēsta grupas pārstāvji.

“Iespēja viena” nav tikai 17 repa dziesmu apkopojums, jo pat paviršākie klausītāji šeit atpazīs gan RnB aprises, gan elektronikas un “new school” piegaršu un arī vasarīgus regetona ritmus. Kā arī - albumu papildina 4 īpaši piemeklēti “skiti”, kas ar savu vēstījumu pierāda, ka uz šīs zemītes viss ir ciklisks,” skaidro grupas pārstāvji.

Albuma tapšanā piesaistīti gan vietējie, gan ārzemju “bītmeikeri” un, kā ierasts, grupas muzikālo skanējumu papildina asprātīgi teksti, kas sevī ietver sabiedrībā aktuālas tēmas, jauniešu ikdienas pārdomas, sajūtas un atziņas.

Vaicāti par tuvākajiem koncertiem puiši dalījās informācijā, kas varētu iepriecēt daudzus grupas fanus:

“Nākamnedēļ būs pirmais „slazds” Cēsīs. Pēc tam dosimies uz Valmieru, Salacgrīvu, Preiļiem, Rīgu, Ogrē un varbūt vēl kaut kur. Sekojiet mums feisbukā un instagramā, jo tur vienmēr ir karstākās ziņas par "bandas" aktivitātēm.”

 Albums “Iespēja Viena” ierakstīts un apstrādāts Dirty Deal Audio studijā un pieejams visos lielākajos straumēšanas servisos, kā arī grupējuma oficiālajā YouTube kanālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!