Reperis ansis izdod albumu "BALZAMS"

Raksta attēls - Reperis ansis izdod albumu "BALZAMS"

10.05.2017 / Parmuziku.lv

Reperis ansis (īstajā vārdā - Ansis Kolmanis) ar svinīgu "Balzama šovu" klubā "One One" savā dzimšanas dienā prezentēja savu jaunāko ierakstu ar nosaukums "Balzams".

Ieraksts, kas publicēts un prezentēts autora 30. dzimšanas dienā, ir paša anša sarakstīts, izpildīts, producēts, ieskaņots un miksēts repa ieraksts, kas tapis "Dirty Deal Audio HQ" studijā, Brasā.

Ierakstā piedalās tādi mākslinieki kā Aija Andrejeva, Ozols, Edavārdi, Eliots, Niklāvz, dotConcept, DJ Krii, Viesturs Melders, Andrejs Gradinārovs u.c., un kopš š.g. 8. maija tas pieejams iegādei un straumēšanai visos lielākajos mūzikas tirdzniecības un straumēšanas pakalpojumu sniedzējos (iTunes/Apple Music, Spotify, Deezer u.c.).

Albums izdots arī simboliskā taustāmā formātā - zelta krāsas A2 izmēra mākslas darba veidolā, kam pievienots īpašs kods uz albuma bezmaksas lejupielādi. Katra albuma kopija ir albuma vāciņa veidotāju Tron Karton un Lazybra roku darbs, kas radīts kokspiedes tehnikā. Katru mākslas darba kopiju parakstījis albuma autors, un kompaktdiska vai cita datu nesēja albuma fiziskajai kopijai pievienota nav. Tāpat sadarbībā ar grafiskā dizaina speciālistiem 55art tapusi alternatīva albuma fiziskā versija - autora parakstīts uzlīmju komplekts, kam arī pievienots albuma digitālās versijas lejupielādes kods.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!