Šovmenis parodē populāru "Prāta Vētras" videoklipu (VIDEO)

Raksta attēls - Šovmenis parodē populāru "Prāta Vētras" videoklipu (VIDEO) Ekrānšāviņš

19.02.2017 / Parmuziku.lv

Tūkstošgades mijā skatītāju iecienītā humora raidījuma "Savādi gan" arhīvos atrodama "Prāta Vētras" dziesmas "Maybe" parodija. Renāra Kaupera ādā iejūtas tolaik populārais šovmenis Viesturs Dūle.

Novērtē, cik abi ir pārsteidzoši līdzīgi! Tiesa, parodijas atrisinājums atšķirsies no orģinālvideo, bet tur jau tas joks apslēpts.

Noskaties arī orģinālu! Videoklips filmēts Prāgā un tā režisors ir zviedrs Magnus Rosmans. 2001. gadā Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvā "Maybe" tika atzīts par Gada labāko videoklipu. Dziesma "Maybe" atrodama albumā "Kaķēns, kurš atteicās no jūrasskolas" un ir viens no grupas veiksmīgākajiem singliem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!