VIDEO: Iespējams, precīzākā Jay-Z un Kanye West parodija. Nosmieties līdz asarām!

Raksta attēls - VIDEO: Iespējams, precīzākā Jay-Z un Kanye West parodija. Nosmieties līdz asarām! Ekrānšāviņš

29.09.2017 / Parmuziku.lv

Un arī Baraka Obamas.

Aktieru Džeimija Foksa (Jamie Foxx) un Džeja Faro (Jay Pharoah) parodijmākslu un spēju atdarināt citus neviens nav apšaubījis. Šoreiz savu talantu abi pierādījuši arī raidījumā "The Ellen DeGeneres Show", kurā parodijas īstenotas ar mērķi ziedot līdzekļus nesenajā viesuļvētrā cietušajiem. Nav šaubu - katra parodija patiešām bija 1000 dolāru vērta! 

Noskaties, kā aktieri parodē Jay-Z, Kanye West, Beyonce, Farelu Viljamsu, Opru Vinfriju un pat  Obamu - nosmieties līdz asarām!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!