VIDEO: Latviešu puiši izveidojuši asprātīgu Beyonce megahita parodiju

Raksta attēls - VIDEO: Latviešu puiši izveidojuši asprātīgu Beyonce megahita parodiju Ekrānšāviņš

10.07.2017 / Parmuziku.lv

Apvienība "J2Parody" publicējuši jaunu parodiju. Šoreiz puiši parodē Beyonce hitu "All The Single Ladies" un iesmej par lauku dzīvi, pārtopot no lauku strādniekiem par bagāto Rīgas dāmu pavadoņiem.

Šī ir radošās apvienības otrā parodija - pirmā publicēta pirms trim mēnešiem, izpildot ukraiņu grupas "Грибы" hitu "Тает Лёд".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!