"Pērkons", "Ezeri", Shipsea: zināma "Piena svētku" pilnā programma

Raksta attēls - "Pērkons", "Ezeri", Shipsea: zināma "Piena svētku" pilnā programma Publicitātes foto

14.08.2017 / Parmuziku.lv

Šogad festivāls notiks Rīgas svētku ietvaros 19. un 20. augustā kafejnīcas „Piens” apkārtnē, īpaši labiekārtotā teritorijā.

Pasākuma orbītas centrā ir mūzika. Sestdienas vakara nagla būs Iļjas Lagutenko un viņa kolēģu – grupas „Mumiy Troll” dalībnieku – audiovizuālā performance “Kosmiskais reiss” («Космический рейс»), taču svētdien – Shipsea un domubiedru grupas „Nepāriet” sagatavotā Imanta Kalniņu dziesmu programma „ImKa. Shipsea. Nepāriet”, kurā latviešu dzīvās klasikas skaņdarbi ieguvuši jaunu interpretāciju. Abi minētie priekšnesumi ekskluzīvi veidoti speciāli „Piena svētku” festivālam.

Muzikālo spektru veidos arī latviešu grupas „Pērkons”, „Ezeri”, „Polifauna”, „100 baltas dvēseles”, „Jāņa Ruņģa klātbūtne”, „Pacific K”, reperis ansis, dziesminieki Lukass Edgars un Martin Confused, savukārt Jānis Ozoliņš izpildīs Filipa Glāsa etīžu repertuāru.

Līdzās mūzikai kultūras baudīšanas iespējas papildinās četras teātra izrādes, kuras būs iespējams vērot Stricka villas telpās – „Dirty Deal Teatro” „Zvērīgā mīla”, leļļu izrāde „Bruņinieks, kuram sāpēja zobi”, oriģināli galerijā „Istaba” tapušais uzvedums bērniem un viņu vecākiem „Kaka un pavasaris” pēc A. Kivirehka grāmatas motīviem, kā arī Valmieras vasaras teātra festivālā pirmizrādītā režisora Kārļa Krūmiņa izrāde „Nāc laukā”.

Tāpat svētku teritorijā apmeklētājus smīdinās laikmetīgā cirka trupas „Cin Cin Cirks” un „Galapiat”, bet vecākiem piedāvāta opcija bērnus pieteikt speciālajai „Piena svētku” cirka skolai, kas notiks „One One” telpās. Teritoriju caurvīs arī dažnedažādas atrakcijas un darbnīcas.

Ieeja „Piena svētkos” šogad bez maksas no kafejnīcas „Piens” un Aristīda Briāna ielas puses.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!