Shipsea & Aminata prezentē video dziesmai “Tavi viļņi”

Raksta attēls - Shipsea & Aminata prezentē video dziesmai “Tavi viļņi” Ekrānšāviņš no video

09.08.2022

Jāņa Šipkēvica soloprojekts “Shipsea” un Aminata šodien prezentē video dziesmai “Tavi viļņi”. Kā zināms, “Tavi viļņi” iekļauta “Shipsea” jūnija sākumā izdotajā albumā “Apgaismo mani”.

Video tapis ciešā galvenā operatora Pētera Vīksnas un horeogrāfu Janas Jacukas un Marģera Vanaga sadarbībā; video piedalās laikmetīgās dejas kompānija “SIXTH”, tas filmēts “Hanzas Peronā”. Video klipa ideja radusies jau šī gada sākumā, gatavojoties mūzikas skaņu ierakstu balvas pasniegšanas ceremonijai “Zelta Mikrofons”, kurā Jānis un Aminata pirmo reizi publiku iepazīstināja ar dziesmu “Tavi viļņi”.

Iepriekš, līdz ar dziesmu “Tavi viļņi”, tika publicēts arī dziesmas teksta video, kuru radīja Ksenija Sundejeva.

Ar virkni iespaidīgu viesmākslinieku dalību jau šī mēneša beigās, 30. un 31. augustā, Dailes teātra Lielajā zālē notiks mūziķa Jāņa Šipkēvica 40. jubilejai veltīti koncerti “Apgaismo mani”.

Koncerta pirmajā daļā būs dzirdama “Shipsea” albuma “Apgaismo mani” skaņdarbi, savukārt, koncerta otra daļa būs kā retrospekcija visai Jāņa Šipkēvica daudzkrāsainajai mūziķa karjerai. Uz skatuves mūziķim pievienosies gan viņa draugi un karjeras pirmssākuma, grupas “Cosmos”, biedri, gan arī šī brīža domubiedrs Reinis Sējāns no grupas “Instrumenti”, kā arī Aminata, Astro’n’Out mūziķe Māra Upmane-Holšteine un albuma “Apgaismo mani” viesmākslinieces – Kristīne Pāže, Gabriēla Zvaigznīte un ŪGA.

“Shipsea” koncerti “Apgaismo mani” 30. un 31. augustā Dailes teātrī. Biļetes uz koncertiem pieejamas Aula.lv

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!