Nepilnu nedēļu līdz pirmajam koncertam projekts “Shipsea” izziņo papildkoncertu Dailes teātrī

Raksta attēls - Nepilnu nedēļu līdz pirmajam koncertam projekts “Shipsea” izziņo papildkoncertu Dailes teātrī Foto: Aiga Rēdmane

25.08.2022

Ņemot vērā, ka iepriekš izziņotie 30. un 31. augusta koncerti ir izpārdoti, Jānis Šipkēvics izziņo sava soloprojekta “Shipsea” programmas “Apgaismo mani” papildkoncertu Dailes teātrī 31. augustā plkst. 16:00.

“Ar projekta “Shipsea” visu mūziķu pretimnākšanu, esam raduši iespēju izziņot vēl vienu koncertu, kas notiks trešdienas vakara pēcpusdienā. Šādi mēs par trešdaļu pagarinām pašu radītos svētkus ar iespēju pulcēt par trešdaļu vairāk viesu! Jāsaka, ka esmu patīkami satraukts par šo pēdējā brīža lēmumu un apsolu, ka arī jauda, ar ko šo muzikālo piedzīvojumu sniegsim, būs ar trešdaļu lielāku lādiņu” stāsta projekta “Shipsea” galvenais vaininieks Jānis Šipkēvics.

Kā ziņots iepriekš, koncertā būs dzirdams ļoti personīgais, pieredzes stāstos un notikumos balstītais jaunas albums “Apgaismo mani” ar 11 īpašiem stāstiem – orģināldziesmām.

Koncerta otro daļu piepildīs Jāņa Šipkēvica muzikālās dzīves laikā piedzīvotais un radītais – no pirmsākumiem grupā “Cosmos” līdz pat “Instrumentiem” un draudzībām, kas papildinājušas un piepildījušas muzikālo ceļojumu. Koncertā īpašo viešņu lomās būs talantīgas un Jānim īpaši mīļas mūziķes - Aminata, Gabriēla Zvaigznīte, Kristīne Pāže, Māra Upmane-Holšteine un ŪGA.

Projekta “SHIPSEA” sastāva kodols - Miķelis Putniņš (ģitāras, balss), Kārlis Josts (bass, balss), Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti), kā arī dziedātājas Kristīne Pāže, Gabriēla Zvaigznīte, Una Daniela un stīgu kvartets.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!