Pērc izdevīgāk Positivus festivāla stāvvietas biļetes un abonementi iepriekšpārdošanā

Raksta attēls - Pērc izdevīgāk Positivus festivāla stāvvietas biļetes un abonementi iepriekšpārdošanā Publicitātes foto

12.05.2017 / Parmuziku.lv

Līdz Positivus festivālam, kas no 14.–16. jūlijam jau 11. reizi norisināsies Salacgrīvā, atlikuši vairs divi mēneši. Savlaicīgi gatavojoties un parūpējoties kā par nakstmājām un nokļūšanu festivālā, tā par transportlīdzekļa novietošanu, iespējams ne tikai aiztaupīt sev pēdējā brīža neērtības, bet arī ietaupīt. Šogad iepriekšpārdošanā par izdevīgāku cenu pieejamas visu veidu stāvvietu biļetes un abonementi, kā arī jaunums – Baltic Taxi kupons 20 eiro vērtībā dalītam braucienam taksometrā no Rīgas uz Salacgrīvu vai atpakaļ.

Ja uz festivālu dodies ar savu auto, iegādājies stāvvietas biļeti iepriekšpārdošanā un ietaupi – biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā iepriekšpārdošanā maksā 10 eiro (festivāla laikā – 15 eiro), savukārt stāvvietas abonements 3 dienām, kas nodrošina neierobežotu pārvietošanos, iepriešpārdošanā maksā 25 eiro  (festivāla laikā – 35 eiro).

Novietojot kemperi automašīnu stāvvietā, viena iebraukšanas reize maksās 20 eiro (festivāla laikā – 25 eiro). Kemperus varēs novietot arī īpašajā kemperu zonā jeb Treileru parkā, un šogad komplektā ar vienu kempera stāvvietas biļeti nāk arī četras aproces, kas kempera  iemītniekiem nodrošinās iekļūšanu Telšu pilsētiņā. Treileru parks atradīsies norobežotā teritorijā iepretim Telšu pilsētiņai, un tajā iekļūt varēs tikai kemperu iemītnieki. Kempera vieta ar elektrības pieslēgumu gan iepriekšpārdošanā, gan festivālā maksās 70 eiro, savukārt bez elektrības – 40 eiro.

Ja uz festivālu dodies ar motociklu, viena iebraukšanas reize automašīnu stāvvietā maksās 5 eiro, savukārt motocikla abonements 3 dienām – 15 eiro. Šī cena ir spēkā kā iepriekšpārdošanā, tā festivāla norises dienās.

Jaunums – Baltic Taxi kupons par 20 eiro dalītam braucienam

Jau vairākus gadus sadarbībā ar BalticTaxi uz Positivus festivāla norises vietu var ērti nokļūt ar taksometru. Kupons braucienam no vienas adreses Rīgā uz Salacgrīvu (un otrādi – no Positivus festivāla norises vietas uz vienu adresi Rīgā) maksā 80 eiro. Kuponu var izmantot līdz 4 personām.

Šī gada jaunums ir Baltic Taxi kupons vienai personai 20 eiro vērtībā, kas nodrošina vietu taksometrā t.s. dalītajā braucienā. Pirms brauciena uz festivālu dalītā brauciena kupona pircējam ir jāreģistrē sava kupona kods pie Baltic Taxi operatora, zvanot uz tālruņa numuru 20008500. Operators nokomplektēs pilnu taksometru (4 pasažieri) un informēs pasažieri par izbraukšanas laiku.

Uz galvenās skatuves – Pixies, Ellie Goulding un Alt-J

Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 14. līdz 16. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās – Lattelecom skatuves – būs alternatīvā roka leģendas Pixies, britu popmūziķe Ellie Goulding un indie rokgrupa Alt-J. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā The Lumineers, Rae Sremmurd, José González, Maxïmo Park, Kamasi Washington, Mew, Rhye, Austra, JP Cooper, L.A. Salami, Cigarettes After Sex, Raimonds Tiguls un Moonlight Sound Design, Dzelzs Vilks, Dagamba, Pienvedēja piedzīvojumi, Nothing But Thieves, Margaret Glaspy, Julia Jacklin, Trad.Attack!, Eska, Satellites LV, Bandmaster, MESA, Fakts, Edavārdi, Singapūras Satīns, Chris Noah un citi. Festivāla programma vēl tiks papildināta.

Festivāla biļešu cenas līdz 14. jūnijam:

 • Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 75,00 eiro, ar telts vietu – 83,00 eiro
 • Trīs dienu biļete ar ISIC karti – 66,00 eiro
 • Vienas dienas biļete piektdienai, sestdienai vai svētdienai – 40,00 eiro
 • Divu dienu biļete piektdienai un sestdienai vai sestdienai un svētdienai – 55,00 eiro 
 • VIP biļete festivāla trīs dienu apmeklējumam – 250,00 eiro
 • Trīs dienu grupas biļete (6 personām) – 395 eiro Pieejama pēdējo dienu!
 • Trīs dienu grupas biļete (6 personām), ar telts vietu – 435 eiro Pieejama pēdējo dienu!

 

Nakšņošana telšu pilsētiņā

 • Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10,00 eiro
 • Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro
 • Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro
 • VIP koka mājiņas īre (1-4 personām)  – 300,00 eiro 

 

Autostāvieta

 • Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā  – 10,00 eiro
 • Autostāvvietas abonements trim dienām – 25,00 eiro
 • Kempera novietošana autostāvvietā – 20,00 eiro
 • Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai – 5,00 eiro
 • Autostāvvietas abonements motociklam trim dienām – 15,00 eiro

 

Visas festivāla biļetes var iegādāties Positivus festivāla mājas lapā www.positivusfestival.com, kā arī Biļešu Serviss kasēs un internetā http://ej.uz/positivus2017. Biļešu cena pieaugs no 14. jūnija.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!