Zināmi 2018. gada Positivus festivāla norises datumi un pirmo biļešu cenas

Raksta attēls - Zināmi 2018. gada Positivus festivāla norises datumi un pirmo biļešu cenas Publicitātes foto: Krists Luhaers

16.10.2017 / Parmuziku.lv

2018. gada vasarā Positivus festivāls notiks 20., 21. un 22. jūlijā.

Festivāls norisināsies jau divpadsmito reizi, piepildot Salacgrīvas Zvejnieku parku ar neaizmirstamiem ​pasaules mēroga zvaigžņu, spilgtu jauno talantu, kā arī virkni aktuālāko Baltijas grupu koncertiem. 

Pirmās biļetes par īpaši izdevīgo Fanu cenu tirdzniecībā būs pieejamas tikai trīs dienas, sākot no trešdienas,​ ​18.​ ​oktobra,​ ​līdz​ ​piektdienai,​ ​20.​ ​oktobrim. Tikai no 18. līdz 20. oktobrim festivāla mājas lapā, Biļešu Serviss kasēs un interneta vietnē pirmās biļetes uz nākamo Positivus festivālu būs pieejamas par Fanu cenu.

3 dienu biļete bez telts vietas maksās 69 eiro, ar telts vietu - 77 eiro. Jauniešu biļetes, kas paredzētas 11-16 gadus veciem apmeklētājiem, festivāla 3 dienu apmeklējumam maksās 50 eiro bez telts vietas un 55 eiro ar telts vietu. Jauniešu biļetes iespējams iegādāties tikai kopā ar vismaz vienu pilnas cenas 3 dienu biļeti, jo Jauniešu biļetes īpašniekiem festivāla teritorijā atļauts ienākt tikai kopā ar pavadoni, kas sasniedzis 18 gadu vecumu. Pārējie biļešu veidi, tostarp vienas un divu dienu biļetes, pārdošanā parādīsies 2018. gadā.

Šī gada festivālu atzinīgi novērtējuši ārvalstu mediji, kas Positivus apmeklēja pirmo reizi.

Biju pavadījusi Positivus festivālā tikai dažas stundas, kad pieķēru sevi, domājam - ja nu vislabākais festivāls pasaulē notiek Latvijas mežos? Positivus programmā atrodami dažnedažādi žanri un stili, un, godīgi sakot, Reading & Leeds, Glastonbury un Isle of Wight festivāli varētu šo to pamācīties par programmas daudzveidību. 

tā recenzijā The Line of Best Fit rakstīja amerikāņu mūzikas žurnāliste Melissa Locker.

Savukārt melomāns un žurnālists Joe Gamp savā recenzijā Metro izteica atzinīgus vārdus festivāla atmosfērai:

Starptautiskajā festivālu kalendārā Positivus joprojām ir apslēpts dārgakmenis - vieta, kur noķert lielisku mūziku un izmantot iespēju atpūsties, neieguldot milzu pūliņus vai finansiālos līdzekļus.

Viņaprāt, Positivus spēj nodrošināt spēcīgu programmu un pasaules līmeņa pieredzi intīmos un mierīgos apstākļos, kādu nav daudzos lielajos festivālos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!