Pasaules koncertturnejas ietvaros Rīgā uzstāsies britu mūziķis Džeimss Blants

Raksta attēls - Pasaules koncertturnejas ietvaros Rīgā uzstāsies britu mūziķis Džeimss Blants Publicitātes foto

29.11.2017 / Parmuziku.lv

20. maijā pasaules koncertturnejas “The Afterlove Tour” laikā “Arēnā Rīga” uzstāsies britu mūziķis Džeimss Blants, superhitu “You’re Beautiful” un “Goodbye My Lover” autors. Biļešu iepriekšpārdošana uz koncertu sāksies piektdien 1. decembrī plkst. 10.00.

2017. gada martā Džeimss Blants prezentēja savu piekto studijas albumu “The Afterlove”, kas sekoja vairākkārt platīna statusu ieguvušajam ierakstam “Moon Landing”. 2017. gada oktobrī dziesminieks devās pasaules koncertturnejā, kas ir pirmā tūre pēc vērienīgās “Moon Landing Tour” turnejas, kuras laikā divpadsmit mēnešos notika vairāk kā 140 koncertu.

Jaunais albums ieturēts iepriekšējo Džeimsa Blanta darbu stilistikā – tas aizvien ir romantisks poproks ar viegli skumju noskaņu, tomēr vairākās kompozīcijās dzirdams kas jauns. Džeimsam Blantam tik raksturīgo pikanto jūtīgumu un pašironiju lieliski papildina muzikāli svaigs talantīgo viesmākslinieku skatījums, kas piedalījušies albuma tapšanā. Kopā ar Blantu pie tā strādājuši Eds Šīrans, “OneRepublic” vokālists Raiens Teders, Eimija Vedža, Džonijs Makdeids, Stefans Močo un Mozella.

Pasaules slavu Džeimss Blants ieguva, pateicoties lieliskajam singlam “You’re Beautiful”, kas kļuva par mūzikas sensāciju. Britu dziedātājs, mūziķis un dziesmu tekstu autors visā pasaulē pārdevis vairāk kā 20 miljonu albumu un 12,8 miljonu singlu kopiju. Vairākas reizes viņš bijis “Grammy” nominants un ir ieguvis virkni balvu – MTV, BRIT Awards, NME Awards, World Music Awards, Teen Choice Awards un citas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!