"The Bad Tones" un "Spāre" sniegs koncertu klubā "OneOne"

Raksta attēls - "The Bad Tones" un "Spāre" sniegs koncertu klubā "OneOne" Publicitātes foto

21.12.2017 / Parmuziku.lv

6. janvārī klubā “OneOne” Rīgā notiks psihedēliskā roka grupas “The Bad Tones” koncerts, kurā iesildītāju lomā uzstāsies apvienība “Spāre”.

Ansambļa “The Bad Tones”, kas iepriekš bijis pazīstams ar nosaukumu “The Pink Elephant”, dalībnieki – Edvards Broders, Rūdolfs Ozols, Alberts Levics un Kalvis Sležis – šobrīd nododas mūzikas studijām Nīderlandē un Latvijā. Paralēli notiek darbs pie jauna grupas EP. Laika gaitā “The Bad Tones” sevi pierādījusi kā vienu no spējīgākajām un daudzsološākajām latviešu rokmūzikas grupām, to apliecinot tieši ar enerģiskiem koncertiem.

Savukārt apvienību “Spāre” veido Matīss Čudars, Jānis Ruņģis un Artis Orubs – pieredzes bagāti, profesionāli mūziķi, kas apvienojušies, lai brīvi spēlētu psihedēliskā roka stilistikā balstītu mūziku. Decembra sākumā klajā laists grupas pirmais albums “Masa”.

Biļetes uz koncertu būs pieejamas koncerta dienā pie ieejas klubā "One One" (Šarlotes ielā 18a), to cena – 7 eiro. Ieeja no pulksten 19.00.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!