DIGiTop100 lielkoncertā - Carnival Youth, Instrumenti, Busulis, ESTRADARADA un vairāki ārzemju viesi

Raksta attēls - DIGiTop100 lielkoncertā - Carnival Youth, Instrumenti, Busulis, ESTRADARADA un vairāki ārzemju viesi Publicitātes foto

05.01.2018 / Parmuziku.lv

Ar vērienīgu šovu 27. janvārī Olimpiskajā centrā "Ventspils" tiks atklāts pirmais ikgadējā mūzikas straumēšanas topa DIGiTop100 lielkoncerts. Uz vienas skatuves tiksies Latvijā atzīti un mīlēti mākslinieki, kā arī viesi no Krievijas, Ukrainas un Somijas.

DIGiTop100 ir objektīvākais mūzikas tops Latvijā - to veido paši valsts iedzīvotāji, klausoties savas mīļākās dziesmas un izpildītājus dažādās mūzikas straumēšanas platformās. Uz skatuves, kura sastāvēs no gandrīz 1000 ekrānu moduļiem un radīs sajūtu, ka atrodies kādas populāras zvaigznes videoklipā, uzstāsies Intars Busulis, "Instrumenti", Gata Irbes sociālais projekts "Mesa", "Carnival Youth", "The Sound Poets", reperu duets "Olas" un citi populāri Latvijas izpildītāji. 

Liels pārsteigums mūzikas mīļiem būs dažādu ārzemju viesu priekšnesumi. Uz skatuves kāps Ukrainas eksportgrupa grupa "ESTRADARADA", kuras hīts "#ВитеНадоВыйти" ir skatīts teju 40 miljons reizes, tai skaitā tā pabijusi arī Latvijas skatītāko dziesmu sarakstā. Analizējot Youtube datus, videoklips ir viens no populārākajiem video, kas 2017. gadā skatīts Latvijā.

Gaidāmi arī mākslinieki no Lietuvas un Igaunijas, kuri sasnieguši lielāko apjomu skatījumus un straumējumus savā valstī. Meiteņu sirdis lauzīs septiņpadsmit gadus vecais Somijas dziedātājs Īsaks Eliots, kurš strauji iekarojis Somijas un Norvēģijas mūzikas topus un nedomā apstāties. Jaunā siržu lauzēja dziesma „New Way Home” ir zināma daudzās Eiropas valstīs.

Uzreiz pēc grandiozā DIGiTop100 šova Olimpiskā centra „Ventspils” telpās norisināsies afterparty, kur populāru dīdžeju spēlēto hītu pavadībā varēs dejot līdz pat rītam. Īpašajā ballītē par deju ritmiem parūpēsies viens no Maskavas galvenajiem ballīšu karaļiem DJ FEDOR FOMIN, kā arī Latvijas house mūzikas pazinēji DJ KAREN BARSEGHIAN un DJ Electricano.

Pirmajiem 100 ballītes biļešu pircējiem dāvanā - aizraujošs ceļš Rīga – Ventspils - Rīga ar īpašajiem "Party Bus". 

Biļetes gan uz grandiozo mūzikas straumēšanas DIGiTop 100 šovu, gan uz afterparty pieejamas Biļešu servisā.

Katru sestdienu radiostacijā „StarFM” seko līdzi topa jaunumiem, kā arī jaunāko informāciju meklē Facebook.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!