Liepājā atzīmēs rokenrola karaļa Elvisa Preslija jubileju

Raksta attēls - Liepājā atzīmēs rokenrola karaļa Elvisa Preslija jubileju

04.01.2017 / Parmuziku.lv

Piektdien, 6. janvārī Liepājas rokklubā „Fontaine Palace” uzstāsies viena no zinamākajām igauņu rokabilly grupām „Boogie Company”. Koncerts notiks, lai atzīmētu leģendārā Elvisa Preslija jubileju.

„Boogie Company” savu darbību sāka 2004. gadā Tallinā, Igaunijā. Lai gan apvienību var uzskatīt par klasisku rokenrola kolektīvu, tā mūziku krietni ietekmējuši arī tādi žanri kā punk, glam rock un Latīņamerikas mūzikas ritmi, tādējādi paplašinot rockabilly un rokenrola robežas. koncertos „Boogie Company” lielākoties atskaņo savas oriģinālkompozīcijas, taču noteikti netiks aizmirsts ne par piecdesmito gadu stila klasiku, ne dažām rokmūzikas vērtībām rockabilly apdarē.

„Boogie Company” virzītājspēks ir grupas līderis – solists un kontrabasists Andruss Kasesalu (Andrus Kasesalu), kurš kopā ar apvienības Mareku Lillemegi (Marek Lillemagi) uzstājas kopā jau kopš deviņdesmito gadu sākuma, kad abi koncertēja grupas „The Rockin’ Guys” sastāvā. Grupa kļuva populāra ne tikai dzimtajā Igaunijā, bet arī Vācijā un Somijā. Divtūkstošajā gadā – četrus gadus pirms „Boogie Company” izveidošanas, „The Rockin’ Guys” plati ar nosaukumu Estonia Rock’n’Roll” izdeva vācu ierakstu kompānija „Castle Records”.

„Boogie Company” muzicē arī ģitārists Oļegs Davidovičs un Raigo Teps (Raigo Tepp), kurš savulaik spēlējis kopā ar Latvijas rokenrola leģendu Pitu Andersonu.

„Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Koncerta sākums pusnaktī, ieeja no plkst. 23:00. Biļetes par izdevīgāku cenu iespējams iegādāties interneta vietnē www.ticketshop.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!