Nabaklab aicina uz sarunu vakaru “Nāvīgais Rokenrols”

Raksta attēls - Nabaklab aicina uz sarunu vakaru “Nāvīgais Rokenrols” Publicitātes foto

17.02.2017 / Parmuziku.lv

“Nāvīgais Rokenrols” – jeb saruna par to, cik kaitīgs rokenrols vai rokmūzika mēdz būt vai ir. Alkohols, narkotikas, depresija, pārslodze, kas gan sekmē superīgu hitu rašanos, gan reizē arī iedzen naglu kastītē, šādi Nabaklab piesaka 21. februārī plkst.18 gaidāmo diskusiju vakaru.

Tā ietvaros tiks apspriestas tādas tēmas kā klubs 27, arī pašmāju mūziķi, kuri cietuši vai cieš no rokenrola vai tā sekām, mēģinot rast atbildi, kas vainīgs. Rokenrols vai mēs paši?

Runās, analizēs – Uldis Rudaks, mūzikas žurnālists, Imants Daksis – mūziķis. Iespējams, būs arī pārstāvis no atkarību centra.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!