Noskaties grupas "Wild Detroit Gang" un ģitārista Ainara Virgas koncertvideo!

Raksta attēls - Noskaties grupas "Wild Detroit Gang" un ģitārista Ainara Virgas koncertvideo! Publicitātes foto

18.07.2016 / Parmuziku.lv

Sadarbojoties jaunai latviešu rokgrupai "Wild Detroit Gang" un latviešu rokenrola elkam Ainaram Virgam (LĪVI), Liepājā klubā Fontaine Palace 23. aprīlī nodārdēja spēcīgs kopprojekta koncerts ar nosaukumu "Ilgu dzīvi, Rokenrol \m/".

"Tas bija patiesi sirsnīgs un atbilstošs rokenrolam pasākums, kura var arī raksturot ar šādiem vārdiem: Brīvība, Rokenrols, Spēks. Kāpt ar šāda līmeņa latvijas mūziķi bija vairāk kā gods. Šīs notikums tika rūpīgi filmēts un Jūsu uzmanībai tiek prezentēts tā fragments: Ainars Virga & Wild Detroit Gang - "Zābaku dziesma".

Paldies Ainaram Virgam par patiesi roķīgu atmosfēru, par iespēju būt kopā uz vienas skatuves. Sajust šo spēku ir goda lieta. Paldies visiem tiem, kas atbalstīja: Fontaine Palace, Krāslavas novada dome, Chaula TV (Ēriks Saksons), Leitan Andrew, Ivars Utināns, Andrej Kopilov, Stanislavs Dukaļskis, Anton Kulagin, Gints Purgailis un citi, kuri netika pieminēti." - saka grupas dalībnieki.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!