Latvijas rokenrola karaļi "KEKSI" svin 20 gadu jubileju un aicina uz koncertiem

Raksta attēls - Latvijas rokenrola karaļi "KEKSI" svin 20 gadu jubileju un aicina uz koncertiem Ekrānšāviņš

27.09.2017 / Parmuziku.lv

Koncertos skanēs rock&roll klasikas pērles grupas īpašajā aranžējumā, kā arī oriģināldziesmas.

Tūre noslēgsies jaunā gada 2. janvārī ar ikgadējo "Muzikālo skudrupūzni", kas vienlaikus būs grupas līdera Aleksandra Sircova 60 gadu jubilejas koncerts.

Esmu gandarīts, ka jau 20 gadus varam priecēt klausītājus ar savu spēli un nodot viņiem šo pozitīvo enerģiju un dzīvesprieku, ko sniedz rokenrols! Rokenrols ir vienmēr dzīvs! Rock’n’roll un rock’a’billy mūzika Latvijā patīk tik plašam klausītāju lokam un pulcē apmeklētāju pilnas zāles,

priecājas grupas dibinātājs un basģitārists Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs, kuram šī koncerttūre būs dubultie svētki – tieši 2. janvārī, noslēdzot grupas 20 gadu jubilejas koncertu sēriju, viņš svinēs 60. dzimšanas dienu.

Paralēli koncertēšanai grupai šoruden ir vēl viens ne mazāk zīmīgs notikums - tiek izdots jubilejas albums "New Guy in Town", kas apvienos rokenrola klasiku "Keksi" aranžējumā ar grupas orģināldziesmām.

Grupa dibināta 1997. gadā Cēsīs. Tā 20 gadu laikā kļuvusi par vienu no Baltijā zināmākajām grupām, kas spēlē rock’n’roll, rockabilly, boogie un rythm’n’blues stila mūziku. Šajos 20 gados "Keksi" piedzīvojuši varen raibu koncertdzīvi, kā arī priecējuši publiku autorkoncertos un neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs. Puiši spēlējusi kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Boney-M, Macy Grey, Smokie, Ottawan, kā arī populāriem Latvijas māksliniekiem.

Grupas sastāvā muzicē seši profesionāli mūziķi visdažādākajos vecumos (jaunākais dalībnieks – solists Dāvis ir vien nedaudz pāri 20 gadus vecs), bet viņus visus vieno vārdos neizsakāma mīlestība pret rock’n’roll un rock’a’billy mūziku. Grupas sastāvā: Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Willie Strods (sitamie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons) un Aleksandrs Sircovs (bass).

Biļetes uz "KEKSI" koncertiem pieejamas "Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā, koncertu norises vietās un internetā. Koncertus informatīvi atbalsta Radio SWH. 

Grupa gaidīs sava talanta cienītājus uz koncertiem:

6. oktobrī – Ādažos - kultūras centrā

7. oktobrī – Siguldā - koncertzālē "Baltais flīģelis"

13. oktobrī – Liepājā - Liepājas Olimpiskā centra "Rožu zālē"

2. novembrī - Jelgavā - Jelgavas kultūras namā

24. novembrī - Alūksnē - Alūksnes kultūras centrā

26. novembrī - Madonā - Madonas kultūras namā

2018. gada 2. janvārī - vērienīgs tūres noslēgums Rīgā, Lielajā ģildē - MUZIKĀLAIS SKUDRUPŪZNIS 2018

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!