"Labvēlīgais Tips" ar vērienīgu šovu "Arēnā Rīga" noslēgs jubilejas koncertturneju

Raksta attēls - "Labvēlīgais Tips" ar vērienīgu šovu "Arēnā Rīga" noslēgs jubilejas koncertturneju Publicitātes foto

23.10.2017 / Parmuziku.lv

Koncertturneju "Sudrabkāzas" grupa noslēgs jau šajā piektdienā, 27. oktobrī.

Koncertā, kurā grupa uz skatuves kāps savā tradicionālajā sastāvā – Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti) – skanēs gan grupas populārākie un klausītāju iemīļotie hīti “Alumīnija cūka”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Pīrādziņ, nāc ārā!”, “Frāzes”, “Omnibuss”, kā arī, protams, skaņdarbi no grupas jaunākā veikuma – albuma “Kaste”, kas dienasgaismu jau tradicionāli ieraudzīja 1. aprīlī. "Labvēlīgajam Tipam" koncertā pievienosies īpašie viesi – dziedātāja Elza Rozentāle un deju grupa “Fandango”. 

Grupas dalībnieki neslēpj gandarījumu par veiksmīgi aizvadīto koncertturneju, kuras laikā viņi uzstājušies pārpildītās Latvijas koncertzālēs, tāpēc grupas producents Ģirts Lūsis uzsver: sakarā ar publikas lielo interesi par Rīgas koncertu, tirdzniecībā tiek laistas iepriekš neplānotas sēdvietas “Arēna Rīga” tribīņu augšējā – 3. stāvā.

Ceram, ka arī Rīgas publikai mūsu šovs patiks, jo, kā liecina soctīklos saņemtās atsauksmes, cilvēkiem “Sudrabkāzas” ir ļoti gājušas pie sirds,” priecājas mūziķi, sakot paldies par koncertu apmeklētāju pozitīvajām un jautrajām atsauksmēm.

Biļetes uz 27. oktobra koncertu vēl var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!