Grupa „Labvēlīgais Tips” laidīs klajā hīta „Lai” jauno versiju

Raksta attēls - Grupa „Labvēlīgais Tips” laidīs klajā hīta „Lai” jauno versiju Publicitātes foto

19.12.2018 / Parmuziku.lv

Šonedēļ nāk klajā grupas „Labvēlīgais Tips” hīta „Lai” jaunā versija. Atgādināsim, ka nākamgad kopš šīs dziesmas tapšanas apritēs divdesmit gadi, un tā bija iekļauta grupas albumā „Tipa labākās dziesmas”, kas tika izdots 1999.gadā.

Kā uzsver grupas dalībnieki, „Lai” šajos gados ir skanējusi gandrīz katrā grupas koncertā, vienmēr izpelnoties klausītāju ovācijas. „Tāpēc dziesma ir pelnījusi, lai viņai nopūstu laika putekļus, piebērtu kādu šķipsnu skaņu garšvielu un no jauna iemūžinātu digitālās krātuvēs,” pauž mūziķi, piebilstot – nudien, kāpēc gan „Lai” nekļūtu par oficiālo Jaungada himnu? „Tā jau līdz šim ir tikusi izmantota jubilāru sumināšanā, salūtu blīkšķināšanā, eglītes iedegšanā, tortes izstumšanas ceremonijā un citos tikpat nozīmīgos dzīves mirkļos!” Un – galu galā – kāpēc Jaungada naktij dziesmu un melodiju ziņā, ir jābūt apdalītai attiecībā pret Ziemassvētkiem un Līgo vakaru?!

Komponisti dziesmai ir tie paši – Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, un uzrakstītos vārdus nesajauca – Andris Freidenfelds. To visu iemūžināt failos palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no „Labo ierakstu studijas”. Par dziesmas teksta video versiju parūpējās Ilmārs Sieks.

„Biļešu Paradīzē” vēl ir pieejamas dažas biļetes uz „TIPA” Vecgada šova „Lai laime nepāriet!” papildkoncertu, kas 31.decembrī plkst.16 notiks Rīgas Kongresu namā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!