FOTO: Ar košu koncertu "Labvēlīgais Tips" atklāj koncerttūri "Sudrabkāzas"

Raksta attēls - FOTO: Ar košu koncertu "Labvēlīgais Tips" atklāj koncerttūri "Sudrabkāzas" Publicitātes foto: Agris Semēvics

29.09.2017 / Parmuziku.lv

25 gadu jubilejas koncerttūre - krāšņāka nekā jebkad!

Pagājušo sestdien, 23.septembrī, grupa "Labvēlīgais Tips" ar diviem pilnībā izpārdotiem koncertiem Vidzemes koncertzālē "Cēsis" uzsāka savu 25 gadu jubilejas koncerttūri "Sudrabkāzas". Koncertos skanēja gan grupas pazīstamākie hīti - "Alumīnija cūka", "Čiekurs egles dēls", "Naukšēnu disko", "Omnibuss" u.c., gan dziesmas no šopavasar 1. aprīlī klajā laistā jauns jaunais albums "Kaste". 

Atgādinām, ka grupas nākamie koncerti notiks 30. septembrī Ventspils teātra namā "Jūras vārti", 7. oktobrī Latgales vēstniecībā "GORS", 13. oktobrī Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars", 14. oktobrī Jelgavas Kultūras namā, 20. oktobrī Alūksnes Kultūras namā, 21. oktobrī Valmieras Kultūras centrā, un koncerttūre noslēgsies 27. oktobrī ar vērienīgu šovu "Arēnā Rīga".

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!