Klajā nāk grupas “Boys Will Be Boys” pirmais ieraksts

Raksta attēls - Klajā nāk grupas “Boys Will Be Boys” pirmais ieraksts Publicitātes foto

27.04.2017 / Parmuziku.lv

Grupa “Boys Will Be Boys” izdod debijas EP ar nosaukumu “Love Life”. Albums ierakstīts “Frida Records” studijā un to miksējis Pēteris Ozols. Ierakstā piedalījusies arī Dita Frīdenberga no grupas “Artūrs Skutelis un Tvērumi”.

Šis albums ir par vienkāršām lietām un grūtiem laikiem

tā albuma noskaņu raksturo grupas dalībnieki.

Albuma vizuālo noformējumu veidojis Valts Čibals un to bez maksas iespējams klausīties populārākajos mūzikas straumēšanas servisos (Spotify, Deezer, Apple Music), kā arī lejupielādēt digitālo kopiju portālā Bandcamp.

Maijā grupa sniegs vairākus koncertus Latvijā, kā arī kaimiņu valstīs-Lietuvā un Igaunijā.

Tuvākie koncerti:

  • 28.04. Valmiera-Daliņi
  • 02.05. Viļņa-Loftas
  • 06.05. Valmiera-THC
  • 12.05. Rēzekne-Ausmeņa Kebabs
  • 19.05. Tallina-Kultuuriklubi Kelm

“Boys Will Be Boys” ir četri puiši ar pieredzi: Oskars Tupuriņš (Kasetes), Matīss Kļaviņš (Carnival Youth, Kasetes, Momend), Pēteris Ozols (Pyro Trees, Polifauna), Jānis Liepiņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!