VIDEO: iznācis Carnival Youth singla “Love Is The Answer” videoklips

Raksta attēls - VIDEO: iznācis Carnival Youth singla “Love Is The Answer” videoklips Fragments no video

11.04.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu indīmūzikas grupa “Carnival Youth” 10. aprīlī publicē videoklipu savam jaunākajam singlam “Love Is The Answer”.

Videoklipā grupas dalībnieki ceļojuši laikā – tā darbība norisinās Liepājā 20. gadsimta sākumā. Šī laika vides attēlošanā par pamatu izmantots klipa režisora Māra Lagzdiņa ģimenes foto arhīvs, video tapis sadarbībā ar Liepājas pilsētu.

“Jau atkal bija tas gods sadarboties ar lielisko režisoru Māri Lagzdiņu. Viņš mūs iemeta laika mašīnā, teleportēja 100 gadus atpakaļ un ļāva ieraudzīt, izdzīvot Liepāju no jauna – caur tā laika cilvēku acīm,” stāsta klipa galvenais varonis, grupas dalībnieks Emīls Kaupers.

Video radošo komandu veido Māris Lagzdiņš (režija, montāža),  Jānis Indriks (kamera), Hārdijs Cibuļskis (kameras asistents), Kaspars Vēvers (gaisma), Kaspars Vilcāns (SDG), Līva Drešere (meikaps un stils) un Alise Danovska (aktrise). Video producējusi “fon Films” studija.

Dziesma “Love Is The Answer” ierakstīta “Tru Music Studio” Rīgā, tās producents ir Gatis Zaķis. Šī dziesma iezīmē pārejas posmu starp iepriekšējo, latviešu valodā rakstīto albumu “Vienā vilcienā” un topošo grupas materiālu, kuru veidojot grupas dalībnieki atgriezušies pie dziesmu tekstiem angļu valodā.

Šobrīd “Carnival Youth” devušies pavasara koncertu turnejā, kas iesākusies ar koncertiem Igaunijā un Lietuvā, bet turpināsies Polijā, Ungārijā, Rumānijā, Čehijā, Slovākijā, Slovēnijā, Vācijā, Šveicē, Anglijā un Francijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!