Jūlija beigās Saulkrastos norisināsies tradicionālais "Šlāgermūzikas festivāls"

Raksta attēls - Jūlija beigās Saulkrastos norisināsies tradicionālais "Šlāgermūzikas festivāls" Publicitātes foto

20.07.2017 / Parmuziku.lv

29. jūlijā Saulkrastu estrādē norisināsies par labu tradīciju kļuvušais „Saulkrastu šlāgermūzikas festivāls”.

Šogad festivālā piedalīsies populārās grupas „Klaidonis”, „Dakota”, „Apvedceļš”. „Tequila Band”, „Zeļļi” un „Linga”, savukārt pēc koncerta notiks balle, kurā par klausītāju labsajūtu un mūziku gādās DJ Roberts Lejasmeijers. Festivālu vadība uzticēta Latvijas Radio ētera personībai Elvim Jansonam.

 

Tā ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku, pa dienu izstaigājot vienu no Saulkrastu populārākajiem tūrisma objektiem – Balto kāpu, bet pēc tam – noklausoties teicamu koncertu un izdejojoties ballē,

aicina festivāla rīkotāji.

 

Biļetes uz festivālu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā, kā arī Saulkrastu sporta centrā un kultūras namā „Zvejniekciems”.

 

Festivāla sākums - plkst. 19.00.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!