“Bermudu Divstūris” laiž klajā singlu ar grupu “Apvedceļš”

Raksta attēls - “Bermudu Divstūris” laiž klajā singlu ar grupu “Apvedceļš” Publicitātes foto

21.06.2022

"Albums “Vidēji Glīts” ir pārsteigumiem bagāts un ar lieliskām sadarbībām. Turpinot iesākot, nododam mūsu klausītājam vasaras labāko zaļumballes hitu “Brāl ar dzīvi nekaulē”, kurš radīts kopā ar grupu “Apvedceļš”.

Grupas trešajā studijas albumā “Vidēji Glīts” kopumā ir iekļautas desmit kompozīcijas starp kurām ir klausītāju atzinību jau ieguvusī dziesma “Līgava”, sadarbojoties ar bungu un dūdu grupai “Auļi”, un dziesma “Vidēji Glīts”, kas radīta kopā ar skatuves dīvu Olgau Rajecku.

Dziesma “Brāl ar dzīvi nekaulē”, ir radīta kopā ar grupu “Apvedceļš”. Dziesma, kas pleciņiem liek kustēties un kājām rauties deju virpulī. Vasaras garša, sajūta un mūzikas centrs, kurš pagriezts pilnā skaļumā“, saka brālēni Triceps un Biceps. 

Albums “Vidēji Glīts” ir pieejams visās mūzikas straumēšanas platformās -Spotify, Apple Music u.c., bet tūres koncertos to būs iespējams iegādāties uz vietas ierobežotā daudzumā.

Grupa aizvadījusi jau 5 no 9 tūres koncertiem. Vēl ir iespēja paspēt izbaudīt enerģiju un vasaras labākās ballītes kopā ar grupu “Bermudu Divstūris”. Iegādājies savu biļeti uz kādu no koncertiem Biļešu Paradīzes kasēs.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!