Noskaties jaunā dziedātāja Easy EZ debijas video

Raksta attēls - Noskaties jaunā dziedātāja Easy EZ debijas video Ekrānšāviņš

19.03.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas mūzikā sevi piesaka jauns, talantīgs mūziķis "Easy EZ". Mūziķis 19. martā izdevis savu debijas singlu un videoklipu dziesmai ''Trofeju Mednieks''. Singls atrodams visos lielākajos straumēšanas servisos.

Videoklipa režisors un scenārists ir Bruno Rejs Corns, plašākais publikai zināms kā mūziķis "REISS''.

''Dziesmas videoklips attaino manu pieredzi saskarsmē ar sievietēm, kā arī pauž manas emocijas konkrētajās dzīves situācijās esot ar sievietēm,'' par dziesmu saka pats izpildītājs.

Dziedātājs Easy EZ (īstajā vardā Edgars Zeps) dzimis Madonā, bet dzīvojis ciemā ''Sauleskalns''. 19 gadu vecumā pārvācies uz Rīgu, kur sācis aktīvāk aizrauties ar mūziku, dziedot vairākos Rīgas koros. Pašlaik mūziķim ir jau 25 gadi un viņš beidzot ir piepildijis savu sapni, izdodot debijas singlu ''Trofeju Mednieks''.

''Manuprāt sapņi ir jāpiepilda savā dzīvē! Mēs mūsu dzīves ciklā aizmirstam par sapņiem vai vienkārši viņus atmetam. Manuprāt, to nedrīkst darīt! Ir jādara viss, kas ir tavos spēlos, lai piepildītu savus sapņus! '' uzskata Easy EZ.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!