Reperim Reiss jauns albums Escapism EP

Raksta attēls - Reperim Reiss jauns albums Escapism EP Publicitātes foto

04.11.2015 / Parmuziku.lv

5. novembrī hip hop mākslinieks Reiss laidis klajā savu otro studijas albumu Escapism EP.

Albumā iekļautas sešas dziesmas un pats mākslinieks saka, ka šis esot ļoti drosmīgs albums Latvijas publikai. Katra dziesma ir ar savu skanējumu un tajā nav dzirdams "ierasti depresīvais Latvijas repa skanējums".

Pats mūziķis ar paveikto ir apmierināts un vien lakoniski nosaka: "’Esmu izdarījis visu, ko uz doto mirkli esmu spējis."

Plašākai publikai Reiss ir pazīstams no radio pieci.lv raidījuma PIeliec Punktu, kurā ieņēma godpilno trešo vietu.  

Ar pilnu albumu iespējams iepazīties repera Bandcamp vietnē. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!