“Indygo” publicē jaunu kompozīciju “Skats Pa Logu”

Raksta attēls - “Indygo” publicē jaunu kompozīciju “Skats Pa Logu” Publicitātes foto

07.08.2021

Enerģiskais rokmūzikas trio “Indygo” publicē jaunu kompozīciju “Skats Pa Logu”, kura tapusi sadarbojoties ar talantīgo skaņu inženieri un mūziķi Gati Zaķi (Instumenti, Tru Music Studio).

“Manuprāt, šī ir kolosāla dziesma! Grupai bija tik ļoti viegli sastrādāties ar Gati, mūziķi, kurš jūt un saprot mūsu ideju līkločus, tamdēļ citādāks iznākums nemaz nedrīkstēja būt.”  īsi par procesu un iznākumu grupas vokālists Mārtiņš Vaters.

Šādas muzikālās sadarbības tandēmam, šī nav pirmā reize – grupas bagāžā jau ir divi studijas albumi – angliskais “Decoy”, kā arī 100% latviskais albums “Stars”.

“Tuvākie plāni ir uzspēlēt saujiņu koncertu augustā, jau tiek kārtots septembra un nākamo mēnešu koncertplāns, bet, kā mēs visi labi nojaušam, kaut kas jau var pamainīties ar publiskiem pasākumiem pasaulē un Latvijā.”

Grupas koncerti augustā:
 
6.08 NOASS,  Rīga
13.08 Valmiermuižas alus darītava, Valmiermuiža
14.08 Fontaine GypsyCamp, Liepāja
19.08 Nemiers, Rīga
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!