Indygo albuma «The Result Of Everything» atklāšanas koncerts

Raksta attēls - Indygo albuma «The Result Of Everything» atklāšanas koncerts Publicitātes foto

15.05.2019 / Parmuziku.lv

Šo piektdien, 17.maijā, Spīķeru koncertzālē, aAlternatīvās roka scēnas trio «Indygo», kuru veido Mārtiņš Vaters, Mārtiņš Leja un Miks Riekstiņš, šogad pasaulei pasniegs savu ceturto studijas albumu ar nosaukumu «The Result Of Everything».

Grupas vokālists Mārtiņš Vaters: « Šis, burtiski, ir visa rezultāts, kā esam dzīvojuši savus grupas dzīves pēdējos pāris gadus. Daudzi skaisti vai mazāk smuki piedzīvojumi un pārdzīvojumi sasummējušies mūzikā. Šis mums bija kā savu spēju un iespēju apzināšanās laika nogrieznis, kurš mums deva iespēju vienam otru uzšķērst un kārtīgi izpētīt. Noteikti esam saostījušies līdz vienam kopumam, labi apzināties, ka mēs šādi, līdzīgi domājošie, nevis iedursim, bet gan izvilksim nazi no muguras.»

 Albuma atklāšanas pasākumā paredzēti arī kādi mazi muzikālie pārsteigumi. Albums ieturēts labākajās roka tradīcijās, ir pa kādai mierīgai un agresīvākai notij, albumā ir manāmas gan progresīvā roka iezīmes, kuras grupai sekojušas pēdējos divos studijas albumos, gan 90’ gadu grandža sajūtas, gan indie/eksperimental pieskāriens dziesmu veidošanā. Albums «The Result Of Everything» tiks izdots vinila formātā, ierobežotā daudzumā - 150 eksemplāros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!