Trausls kā puķīte - tāds ir jaunais "Indygo" video

Raksta attēls - Trausls kā puķīte - tāds ir jaunais "Indygo" video Ekrānšāviņš no video

21.05.2018 / Parmuziku.lv

«Fragile like a flower» - otrs video singls, kuru pašmāju grupa «Indygo», sadarbojoties ar kamervīru Oskaru Lūsi, ir noprezentējuši kalusītājiem un skatītājiem «Muzeju naktīs» uz lielākās, rokmūzikai draudzīgās skatuves Vecrīgā - Latvijas 1.Rokkafejnīcā.

Šis ir otrs video singls, kurš nonācis pie saviem klausītājiem no rudenī plānotā mūziķu albuma. «Jā, nevienam vairs neinteresē vienkārši dziesma radio, visiem un visam ir vajadzīga video atskaite - vajag redzēt, ieraudzīt un atcerēties» tā grupas puiši. «Šodien ir ļoti svarīga vizuālā komunikācija, to varam redzēt pat braucošo auto vadītājos - sejas un uzmanība telefonos vai citās viedierīcēs».

Šis ir jau otrs kopdarbs pēc kārtas, kurā grupa savu draudzību apstiprina ar video vīru Oskaru Lūsi. "Indygo" pasakās arī diviem izciliem radošās telpas bruņiniekiem, par pielikto vizuālo pirkstu grupas iegribām - Germanam Ermičam un Krišjānim Šteinam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!