Grupa "Indygo" turpina muzikālo jaunrades maratonu

Raksta attēls - Grupa "Indygo" turpina muzikālo jaunrades maratonu Foto: Kristiāna Eglīte

29.03.2022

Šoreiz esošos un jaunos klausītājus grupa iepriecina ar rokmūzikas klasiku, versiju par grupas Placebo dziesmu "Pure Morning".

"Labu mūziku nedrīkst aizmirst, to atsvaidzinot, mēs dodam iespēju rokmūzikas klasikai elpot ilgāk un plašāk" īsi grupas flagmanis Mārtiņš Vaters, "Kompozīcija atnāca pati, patiesībā, tā vienmēr bijusi blakus, man dikti patīk Placebo. Kad Mikiņš(Miks Riekstiņš, bungas) un Leja(Mārtiņš Leja, bass) iekarsa, ka šo kompozīciju ir jāiemūžina, atpakaļceļa vairs nebija, jādara tas, kas pašiem patīk".
 
"Pure Morning" tika ierakstīta ierakstu studijā "No Fuss Audio" (nofussaudio.com), sadarbojoties ar skaņu inženieri un talantīgu mūziķi Valēriju Černeju.
 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!