Pavisam negaidīta kopā sanākšana rezultējas ar kompozīciju “Bet Tu Steidz"

Raksta attēls - Pavisam negaidīta kopā sanākšana rezultējas ar kompozīciju “Bet Tu Steidz"

09.08.2022

Sanākot kopā, pieredzējuši Latvijas rokmūzikas dalībnieki Indygo, Māris Žigats un Laspene (Artis Dvarionas) rada kopdarbu.

“Ja dikti kaut ko vēlies, kas pierādās vairākkārt, tad ir jārunā un jādara, lai tiktu pie vēlamā mērķa - tieši tik vienkārši” šādi Mārtiņš Vaters par jaunāko kompozīciju un Indygo kopdarbu ar Māri Žigatu(Pienvedēja Piedzīvojumi) un Lapseni(Artis Dvarionas). “Kādu dienu devos uz grupas mēģinājumu.. Atminējos, ka daudzus gadus atpakaļ biju smadzeņojis, kā būtu uzmuzicēt kopā ar saviem “jaunības”, Latvijas rokmūzikā pamanītākajiem flagmaņiem - ņēmu telefonu un zvanīju!”

“Mārtiņš uzrunāja mani par dalību dziesmā laikā, kad pēc vairāk nekā 10 gadu prombūtnes biju nolēmis atgriezties mūzikā. Un, godīgi sakot, Mārtiņa zvans šo procesu paātrināja un tagad, kad mūsu kopdziesma tiek publiskota, man pašam jau ir divi tautās laisti skaņdarbi.” Artis Dvarionas.

“Artis Dvarionas ir mans vienaudzis mūzikā, bet līdz šim nebijām kopā strādājuši,” bilst Māris Žigats ”tad nu vecais teiciens ir īsti vietā - labāk vēlu, nekā nekad!”

“Pats dziesmas ieraksta process bija īpašs ar to, ka nekad iepriekš nebiju sadarbojies ar grupu Indygo un, kas vēl interesantāk, arī ar Māri Žigatu, lai gan vienu skatuvi savulaik esam dalījuši neskaitāmas reizes jau kopš 90-tajiem.” atzīst Artis un turpina “Pateicoties skaņu inženiera un producenta Gata Zaķa pieredzei, dziesmu sadziedājām vienā elpas vilcienā un man ir liels prieks par iznākumu.”

Arī šoreiz Indygo puiši bija uzticīgi muzikāli pārbaudītai draudzībai ar skaņu inženieri un producentu Gati Zaķi(TRU Music Studio), par ko vienisprātis bija arī Artis un Māris.

“Grupa "Indygo" un solists Mārtiņš Vaters ir lieli malači. Skaņdarbs ir spēcīgs muzikāli, līdz ar to mums darba bija maz. Producents ļāva elpot gan mūsu balsīm, gan mūzikai. Kopā tas rada ļoti baudāmu sajūtu. Esmu pateicīgs grupai "Indygo" par ieguldīto darbu, Gatim Zaķim par pogu pareizu grozīšanu un Artim Dvarionas par draudzīgu plecu.” Žigats īsi par ierakstu. “Mums nevienam nebija ne jausmas, kāds būs darba process un fināla iznākums šim kopdarbam, zinājām, ko vēlamies un uz to arī gājām. Man personīgi gala iznākums šķiet ļoti jaudīgs, liekot pakaļkājām un pārējam ķermenim dzīvot līdzi mūzikai, kompozīcija ir labs modernās rokmūzikas piemērs, mazliet paeksperimentējot ar dziesmas uzbūvi un stilisktiku” Vaters paturpina Žigatu.

Kompozīcija “Bet Tu Steidz” atrodama populārākajās straumēšanas platformās un, iespējams, ka tiks paturpināta ar kādu vizuālo “pielikumu”, laiks rādīs.

“Bija patiess prieks un gods sastrādāties ar saviem kolēģiem kopdziesmā, grupa "Indygo" ļoti veiksmīgi un cieņpilni turpina mūsu iesākto Latvijas rokmūzikā. Tas priecē un silda sirdi” Žigats pieliek punktu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!