Grupa "RYGA" iekaro lietuviešu klausītāju sirdis

Raksta attēls - Grupa "RYGA" iekaro lietuviešu klausītāju sirdis Fotokolāža

06.03.2017 / Parmuziku.lv

Grupas "RYGA" jaunāko veikums - dziesmas "Say You Love Me Now" videoklips šorīt, 6. martā, demonstrēts Lietuvas sabiedriskās televīzijas pirmā kanāla LRT rīta raidījumā "Labas rytas, Lietuva". Dziesma iekļuvusi arī Lietuvas radio staciju rotācijā.

"Say You Love Me Now" būs viena no grupas "RYGA" līdera Mārča Judža dziesmām, kuru varēs noklausīties arī režisora Dž.Dž.Džilindžera iestudētajā izrādē “Bannija Manro nāve”, kuras pirmizrāde norisināsies 31. martā Dailes Teātrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!