Velns ar dakšu un Ķesteris ar pārgrieztām vēnām grupas RYGA jaunajā video

Raksta attēls - Velns ar dakšu un Ķesteris ar pārgrieztām vēnām grupas RYGA jaunajā video Publicitātes foto: Jānis Deinats

31.08.2017 / Parmuziku.lv

Mazliet asiņu un šausmu.

Grupa RYGA, kura nesen laida klajā savu debijas albumu “Catch Her Groove”, kā arī uzstājās festivālos “Saldus saule”, “Laba daba” un “LĪVIfest”, un ir jau pazīstami ar saviem provocējošajiem dziesmu video, laiž klajā jaunu un izaicinošu dziesmas “Give Me Your Love “ filmiņu.

Dziesma ir iekļauta Dž. Dž. Džilindžera režisētās “Dailes teātra” izrādes “Bannija Manro nāve” skaņu celiņā. Izrādes atkal atsāksies septembra beigās. Par mūziku šai izrādei grupas līderis Mārcis Judzis tika nominēts šī gada “Spēlmaņu nakts” balvai un ir saņēmis lieliskas recenzijas un atsauksmes no mūzikas profesionāļiem. Jaunajā klipā piedalās “Dailes teātra” aktieri Ģirts Ķesteris, Ieva Segliņa un Kaspars Zāle (velna lomā).

Mārcis Judzis par video stāsta:

Šī stāsta galvenais varonis ir velns! Viņš ir uzdevumu augstumos un ir izvēlējies divus kandidātus. Pats nelabais, patiesībā, ir apveltīts ar labu humora izjūtu un dejot prasmi, un, droši vien, tādēļ uz viņa dakšām viegli uzduras klienti. Viņam līdzi ir arī burvju zālītes, kuras izraisa halucinācijas, kas ir tik spēcīgas, ka žirafes sāk skriet! Šis nav no tiem mīlas stāstiem, kas beidzās ar palaistu baltu balodīti kāzu ceremonijā, bet ar ģitāras solo uz velna dakšām paša velna izpildījumā, jo viņš savu darbiņu ir godam paveicis un apmierināts dodas tālāk meklēt jaunus, viegli ietekmējamus, vājus, nogurušus, sevi izsmēlušus, sadegušus, oligarhu apspļaudītus kandidātus, jo tie viņam ir pa zobam. Varbūt viņš ir sanitārs, kurš neļauj sēt tālāk nogurušu un nomocītu cilvēku sēklu?

Video klipa autors ir Artis Dzērve, kurš veidoja arī iepriekšējo grupas RYGA dziesmas “Bunny Munro Waltz” videoklipu, kuru pavisam nesen savā ēterā rādīja arī Vācijas TV kanāls 3sat. Un tas nenotika nejauši. Šī gada beigās sadarbībā ar kompāniju “Rough Trade” grupas albums tiks izdots un izplatīts arī Vācijā, Austrijā un Šveicē. Pašlaik rit sarunas arī par grupas turneju Vācijas klubos albuma izdošanas laikā.

Ryga albums “Catch Her Groove” pieejams iTunesSpotifyAmazon, kā arī CD formātā iegādāties to var šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!