VIDEO: Tramps un Čenuns piedalās grupas RYGA jaunākās dziesmas klipā

Raksta attēls - VIDEO: Tramps un Čenuns piedalās grupas RYGA jaunākās dziesmas klipā Ekrānšāviņš no video

20.12.2017 / Parmuziku.lv

Kas Ziemassvētkos kopīgs Trampam, Čenunam un grupai Ryga? Atbilde ir ļoti vienkārša – visi redzami vienā video, kuru grupa RYGA apzināti publicē tieši pirms Ziemassvētkiem, aicinot neaizmirst par šo svētku būtību, kas nav saistīta ar lielo iepirkšanās bumu, kuru pašlaik piedzīvo pasaule.

Grupa "Ryga" šogad izdeva debijas albumu “Catch Her Groove”, kurš ir pieejams arī Vācijā, Austrijā un Šveicē, kur rudens nogalē grupa sniedza arī vairākus koncertus, pēc kuriem saņemti vairāki piedāvājumi atgriezties un uzstāties arī citās vietās. Vairākos vācu portālos lasāmas pozitīvas jaunā albuma recenzijas.

Pēc Vācijas turnejas, grupas līderis Mārcis Judzis devās ceļojumā uz Vjetnamu, kur piedzīvoja daudz dažādu brīnumu. Cita starpā tika filmēts arī dziesmas “Black Friday” videomateriāls, kurš papildināts ar dažu labu politisku video.

Dziesmas “Black Friday” līdzautors ir Kaspars Bindemanis, kura balss dzirdama arī pašas dziesmas ierakstā.

Albums “Catch Her Groove” pieejams "MicRec" mājas lapā, kā arī lejupielādējams iTunes un klausāms Spotify, Apple Music, Deezer un citur.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!