Dziedātāja Katrīna Anna Vīgante publisko pirmo dziesmu no gaidāmā solo projekta

Raksta attēls - Dziedātāja Katrīna Anna Vīgante publisko pirmo dziesmu no gaidāmā solo projekta Publicitātes foto

09.01.2017 / Parmuziku.lv

Katrīna Anna Vīgante laidusi klajā dziesmu “Mans sargeņģelis”, piedāvājot ielūkoties gaidāmajā solo projektā, kas ar koncertu tiks prezentēts nākamā gada pavasarī.

Dziesma “Mans sargenģelis” tapusi sadarbībā komponistu un pianistu Tomu Juhņeviču. Ar Normunda Beļska vārdiem dziesma stāsta par acīm netveramu, bet sirdī jaušamu spēku, kas izgaismo mūsu ceļu pretī visaptverošai mīlestībai. Dziesma tapusi 2016. gada decembrī skaņu studijā “Marts” kopā ar producentu Pēteri Pāsu.

“Precīzi noformulētu domu spēks vienmēr nostrādā. Arī ar šo dziesmu tā notika. Kad ļoti intensīvi savā dzīvē sāku izjust spēku, kurš mani vada un ceļ, ļoti vēlējos to ieskaņot dziesmā. Un tad piepeši uzradās Toms ar nošu burtnīcu, kurā bija uzrakstīts šīs dziesmas uzmetums. Ar kopīgiem spēkiem un Normunda Beļska vārdiem to pārvērtām dziesmā," par dziesmu “Mans sargeņģelis stāsta Katrīna Anna.

Katrīnas Annas Vīgantes vokāls ir plašs, dinamisks un daudzpusīgs, un to papildina vairāk nekā 20 gadu pieredze uz skatuves kopš agras bērnības. Viņa apguvusi gan džeza dziedāšanu gan visdažādākās vokālās meistarības, un pašlaik ar to dalās, ikdienā strādājot ar bērniem un jauniešiem.

Katrīna Anna sadarbojusies ar daudziem Latvijā iecienītiem izpildītājmāksliniekiem dažādos projektos, tostarp pārstāvot Latviju Eirovīzijā, un piedalījusies solo konkursos. Bet šobrīd viņa aktīvi strādā pie sava pirmā solo projekta radot gan oriģinālkompozīcijas, gan kopīgus darbus ar citiem zināmiem māksliniekiem. Kuriem? Tas būs pārsteigums, kas atklāsies laika gaitā līdz nākamā gada pavasarī gaidāmajam koncertam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!