Lepojamies! Latviešu dziedātāja Arta Jēkabsone uzvarējusi prestižā džeza konkursā

Raksta attēls - Lepojamies! Latviešu dziedātāja Arta Jēkabsone uzvarējusi prestižā džeza konkursā Ekrānšāviņš

10.07.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Arta Jēkabsone šajā nedēļas nogalē ieguvusi 1. vietu pasaulslavenā Montrē Džeza festivāla konkursā Shure Montreux Jazz Voice Competition. Otrajā vietā - vācietis Ēriks Leuthausers , kuru šogad iepazinām Riga Jazz Stage, bet trešajā vietā - itāļu dziedātājs Fabio Giacalone.

Arta Jēkabsone ir absolvējusi Rīgas Doma kora skolu, šobrīd turpina džeza studijas Ņujorkā. Dziedātāja uzstājusies Baltijas džeza festivālos, sadarbojusies ar pašmāju fanka grupu "Bunch of Gentlemen" un līdzās Sintijai Grigorjevai un Mārai Bulai ir "Lady Jazz Trio" dalībniece.

Šveices Montrē Džeza festivāls (Montreux Jazz festival) ir otrais lielākais džeza mūzikas festivāls pasaulē. Šogad festivāls notiek jau 50. reizi un tā norisi var vērot festivāla mājaslapā montreuxjazzfestival.com/de/livetheMJF50.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!