Komponiste un dziedātāja Katrīna Anna Vīgante nāk klajā ar orģināldziesmu “Gaimiņas”

Raksta attēls - Komponiste un dziedātāja Katrīna Anna Vīgante nāk klajā ar orģināldziesmu “Gaimiņas” Ekrānšāviņš no video

22.12.2021

Katrīna Anna Vīgante, kuru plašāka publika atpazīst kā grupas “Radio Trio” dalībnieci, klausītājiem svētkos dāvina pašas producētu orģināldziesmu.

Vijoles partijas ieskaņoja Ilze Gagaine un skaņas pēcapstrādi nodrošināja Jānis Čubars.

Kā Soliste, Katrīna uzmirdzējusi režisora Viktora Runtuļa koncertiestudējumā “Cabaret Absints”, dalot skatuvi ar Miķeli Putniņu un Elzu Rozentāli. Kopā ar “Radio Trio” iekļuvusi šova “X-faktors” finālā un pārstāvējusi Latviju konkursā “Jaunais Vilnis” Sočos, sadarbojusies ar Raimondu Paulu un Latvijas Radio Bigbendu. Ar savu sievišķīgo balsi papildina arī mūziķi “Gacho” projektā “Mesa”.

Katrīna, kā spēcīgākais soprāns, ir arī Rīgas Gospelkora dalībniece, gospelmūzikas ietekmes ir jūtamas arī viņas orģinālmūzikā.

“Šo dziesmu es radīju par godu vērienīgam pagrieziena punktam savā dzīvē. Pirms pusotra gada es gandrīz aizgāju no šīs pasaules. Es nonācu uz dzīvības un nāves robežas un atnācu atpakaļ pilnīgi vesela un jau pavisam cita es. Par to, ko es piedzīvoju, es pastāstīšu nākamajos “dziesmu stāstos”.

Dziesma tapusi sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) fondu "Izglītības un kultūras atbalstam".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!